DRPU Svītrkods Software

DRPU Svītrkods Software

Svītrkods Label Software ģenerē svītrkodus visās lielākajās lineāros un 2D svītrkodu fontu standartiem. Partijas apstrādes funkcijas programmatūra ļauj lietotājiem radīt, kā arī drukas daudz svītrkodu tagus, etiķetes, uzlīmes un kuponi ar dažādiem svītrkodu vērtībām.

Cena: Tikai 79 $

DRPU Svītrkods Software

Izstrādāts svītrkoda etiķetes izmantojot DRPU Svītrkods Software - Corporate Edition

DRPU ID Card Design Software

Padarīt personalizētu ielūgumu karti, kas rādīs savas jūtas, un aicināja viesus uz kāzu ceremoniju. Ar kāzu karšu dizains programmatūru, jūs varat izveidot dažādas krāsas, formas un izmēriem drukātos ielūgumus. Built-in programmatūras izstrādes un dizaina kāzu ielūgumi ielūgums veidnes, lai izveidotu savu unikālu ielūgumu. Kāzu kartes izgatavošana Programmā paredzētas dažādas vizītkaršu dizaina objektus, piemēram, zīmuli, līniju, teksta, elipse, taisnstūra un citus dizaina priekšmetus, lai radītu dizainu kāzu kartes.

Cena: Tikai 79 $


DRPU ID Card Design Software
Izstrādātas ID karti izmantojot DRPU ID kartes dizains programmatūru


DRPU Bulk SMS USB modemu
DRPU Bulk SMS USB modemu

Es ceru, ka, lai nosūtītu tūkstošiem ziņas no visas pasaules? Bulk SMS programmatūra ir izstrādāta, lai atskaņotu USB modemu no datora, izmantojot USB modems SMS numuru. SMS Programma atbalsta visas unikoda valodas sūtīt īsziņas no datora uz saviem draugiem, radiniekiem un biznesa partneriem. Group SMS apraides programma var palīdzēt jums reklamēt jūsu uzņēmuma produktiem, zīmoliem, pakalpojumus un saņemt satiksmes jūsu biznesu.

Cena: Tikai 79 $

DRPU Bulk SMS USB modemu

Ekrānuzņēmums parāda pieslēgtās ierīču sarakstu, izvēlieties konkrētu COM portu, apskatīt datus par attiecīgās ierīces (piemēram, seriālo, SMS funkcionalitāti, ražotāji, uc), un pēc tam noklikšķiniet uz "Izmantot izvēlētos ierīces, lai nosūtītu īsziņas", lai vairumā nosūtītu SMS.
 
DRPU Bulk SMS USB modemu

Slodzes kontaktus no faila, izvēlieties Sūtīt SMS veidā, vai tas ir "paziņojums" vai "standarta SM" un citas iespējas, piemēram, piegādes aizkavēšanās, izmantojiet izslēgšanas noteikumi.
 
DRPU Bulk SMS USB modemu

Nepārtraukts process ziņas nosūtīts. Šeit jūs varat redzēt savu pastuJa jums kāds jautājums, nekautrējieties sazināties ar mums
sazinieties ar mums

© Copyright DRPU Software Pvt. Ltd.